Bayilikler Verilecektir
Spor Tutkunlarına Taraftar Halıları

Ligler ara verse de genç taraftarlara durmak yok. Çocuk odalarının vazgeçilmez halıları haline gelen taraftar halılarında Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor ve Fenerbahçe başta olmak üzere ligdeki tüm takımların logo, renk veya sloganı halılara basılarak genç taraftarların evine giriyor.

Taraftar Halıları

Tuttuğunuz takımların ürünleri ile spor coşkusunu Golden Carpet aracılığı ile evlerinizde yaşayacaksınız. Taraftara özel ve isteğe bağlı olarak üretilen halılar ile çocuklarımızı keyiflendirmeye devam edeceğiz.

Odanıza getirdiğiniz ilk andan itibaren renklerine âşık olduğunuz takımınızın halısı ile maçları izlemenin keyfine varacaksınız. Dinamik görüntüsü, göz alıcı desenleri ve muhteşem dokusu ile hem sıcak ortamlar yaratacak hem de sevdiğiniz takımınıza destek olacaksınız.

Hediyelik Taraftar Halıları

Taraftar Halılarını çocuklarınıza hediye olarak yaptırarak onları çok mutlu edebilirsiniz. Tercihe ve isteğe göre her takımın oyuncu, logo, renk ya da sloganlarını yaptırabildiğiniz bu halıları siz anne ve babalar da çok beğeneceksiniz.

Genç taraftarlar için yapmanız gereken Golden Carpet çağrı merkezi ile irtibata geçerek istediğiniz takımın desenlerini belirtmek ve uygulanması gereken halının ebatlarını bildirmenizdir. Biz hizmet için hazırız, seçiminizi yaptıysanız vakit kaybetmeden bizi arayın.

Örnekler

Sizler için seçtiğimiz taraftar foto halı örneklerine bakarak nasıl bir şey istediğinize karar vermeniz daha kolay olacaktır.

 

Çalışmalarımız

Kapıda Ödeme

Sürat Kargo

Sürat Kargo ile kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Seo

Seo Fiyatları

Ulaşım

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulv. HESKOP San. Sit. Blok M6 No:107-109 Başakşehir / İstanbul

    Telefon: 0212 670 36 37
    Fax: 0212 670 36 38

Bize Ulaşın

Golden Carpet